skip to Main Content

Lankysimės laivininkų gyvenvietėje Uostadvaryje, istoriniame sielininkų švyturyje. Išvysite prieš šimtmetį statytą vandens kėlimo stotį, apžiūrėsite etnografinį muziejų, o užlipę į Uostadvario švyturį grožėsitės Kniupo įlanka, Nemuno ir Minijos santaka.

Plaukdami Minijos upe apžiūrėsime “Lietuvos Venecija” vadinamą Mingės kaimą – architektūros paminklą, kurio pagrindinė gatvė yra upė, o susisiekimo priemonė – valtis. Vienintelis gatvinis kaimas, kuriame gatvę atstoja upė, tačiau tilto per upę greta nėra. Aplankysime Rusnę, tai viena seniausių gyvenviečių Nemuno deltoje ir vienintelis Lietuvos miestas esantis saloje. Rusnėje iš anksto suderinus galima bus paskanauti šviežiai rūkytos Kuršių marių žuvies. Plauksime Atmatos upe iki sankryžos su Nemuno upe ir Lietuvos Valstybinės sienos su Kaliningrado sritimi. Toliau kelionė tęsis Atmatos upe iki Kuršių marių.

Šios kelionės metu grožėsites plačiai atsiveriančiu Kuršių nerijos kraštovaizdžiu, Nemuno deltos augmenijos įvairove bei paukščių gausa.

Leidžiantis saulei gryšime į Nidos laivų uostą.

Maršrutas – Nida – Uostadvaris – Mingės kaimas – Minijos upė – Amatos upė – Rusnė – Nemuno upė – Nida.

Kelionės trukmė – 8-10 valandų.

Kaina už laivą – 230 Eur.

Už teikiamas paslaugas atsiskaitoma grynais pinigais arba išankstiniu apmokėjimu 100%.
Atsisakius paslaugos grąžinama 70% sumokėtos sumos.

Top